Гаряча лінія: 0 800 755 507

Анатолій Могильов: Держава повинна повернути собі монополію на силу

15.07.2019

Поки держава не поверне собі монополію на насильство, в Україні будуть відбуватися напади на телеканали, і звучати погрози розправи на адресу журналістів. Таку думку 12 липня висловив в ефірі ток-шоу «Голос Народу» лідер партії «Незалежність», очільник МВС в 2010-2011 рр. Анатолій Могильов.

На думку політика, право на насильство є прерогативою держави, а якщо воно передається парамілітарним угрупованням, то це може привести до ослаблення і хаосу в країні. Тому, в нову Раду треба обрати сьогодні державників – заради блага і безпеки всіх громадян України. Анатолій Могильов також навів дані кримінальної статистики, згідно з якими, з 300 справ порушених торік проти представників незаконних збройних формувань, 200 передано до суду з пропозицією звільнити цих осіб від кримінальної відповідальності.

«Тобто, держава однією ногою стоїть на боці правоохоронців, а іншою – на боці силових угруповань, і «рятує» їх від відповідальності. І поки у нас не буде покарання за будь-яке правопорушення будь-якою особою – лівою, правою, білою, красною – порядку і законності в країні не буде», – констатував політик.