Гаряча лінія: 0 800 755 507

Анатолій Могильов хоче, щоб депутати відкликали неефективних міністрів

17.07.2019

Зростання економіки і добробут країни ніяк не залежать від кількості міністерств. Необхідно, щоб міністерства ефективно виконували свої функції, а не брали кількістю. А вирішувати, скільки буде міністерств – це вже прерогатива парламентської коаліції, яка буде сформована зовсім скоро, після закінчення виборів в Раду. Таку точку зору в ефірі каналу «112-Україна» висловив лідер партії «Незалежність» Анатолій Могильов.

На його думку, результативність будь-якого міністерства залежить від того, наскільки корисним воно виявилося для країни і людей. Як констатував політик, старий уряд і Рада показали свою повну неспроможність в цьому питанні. Як приклад, Анатолій Могильов навів діяльність МінАПК, при якому в аграрну Україну почали завозити часник з Китаю і фрукти з Іспанії, причому по диким цінам, недоступним споживачеві.

Лідер партії «Незалежність» також розкритикував роботу міністерства освіти, звернувши увагу на те, що в цьому році кожен п’ятий школяр не зміг скласти іспит з української мови.

«Будь-яке підприємство, яке працює з браком у 18-20 відсотків, недієздатне, ця ж характеристика застосовна і до МОН», – зазначив гість студії.

Особливу увагу він приділив низькій «якості» роботи МВС, яке досі не встановило замовників і виконавців теракту проти 112 каналу.

«Це означає, що система працює зі збоями», – сказав очільник МВС у 2010-2011 рр.

Анатолій Могильов заявив, що депутати повинні жорстко питати з тих міністрів, яких делегували в уряд за квотою партій, що пройшли до ВР.

«Відповідати за підсумки роботи цих міністерств повинна вся партія та її депутати. І оскільки міністр – фігура політична, його головна політична відповідальність полягає в одному: не впорався з роботою – йди з посади », – резюмував Анатолій Могильов.