Гаряча лінія: 0 800 755 507

Анатолій Могильов ініціював підписання Меморандуму про зняття депутатської недоторканності

18.07.2019

Партія «Незалежність» підготувала Меморандум про зобов’язання проголосувати скасування депутатської недоторканності першим законопроектом в парламенті IX скликання. Як зазначив лідер політсили Анатолій Могильов, цей документ не містить політичних гасел і передвиборної агітації, побудований на чітких юридичних формулюваннях.

«Підписантами ми запропонували зробити все 22 партії, що йдуть на вибори, і черговість їх така ж, як в бюлетені, тобто наша партія знаходиться на 19 місці в списку. Ми не претендуємо на авторство, як і на те, щоб стояти першими в списку», – підкреслив Анатолій Могильов.

Він повідомив, що Меморандум був опублікований на сайті партії, розісланий всім партіям, що йдуть до парламенту, проте ніхто не поставив свого підпису під документом.

«Ось справжнє обличчя нашої політики. Перед кожними виборами ми чуємо про необхідність скасування депутатської недоторканності. Після кожних виборів про це замовкають практично всі політичні сили, а на питання журналістів кивають один на одного – мовляв, ми – за, а от всі інші – проти», – підкреслив лідер партії « Незалежність». 

Він ще раз звернувся до всіх партій з пропозицією підписати Меморандум. «Не потрібно PR, не потрібно урочистих заходів і телевізійних сюжетів – потрібна наша відповідальність перед виборцями і громадянами України», – нагадав політик.