Гаряча лінія: 0 800 755 507

Анатолій Могильов назвав п’ять пріоритетів роботи в парламенті

19.07.2019

Лідер партії «Незалежність» Анатолій Могильов назвав п’ять пріоритетних законопроектів, які його команда буде лобіювати у парламенті.

1. Тема миру і відновлення територіальної цілісності країни є ключовим пріоритетом партії «Незалежність». Команда Анатолія Могильова має намір домагатися створення міжнародного переговорного майданчика для відновлення миру із залученням країн – гарантів Будапештського меморандуму. А також створення в Раді міжпарламентської комісії, яка буде сприяти просуванню цієї ідеї в парламентах країн ЄС і США.

2. Партія «Незалежність» відновить справедливі пенсії людям в погонах. У новій Верховній Раді будемо послідовно захищати інтереси військовослужбовців діючих військових формувань, правоохоронців, а також ветеранів та пенсіонерів всіх силових структур. Обстоювання їхніх прав на матеріальне забезпечення та соціальний захист – одне із стратегічних завдань діяльності партії.

Сьогодні ті, хто вийшов на пенсію 10–15 років тому, отримують майже вдвічі менше тих, хто на пенсії лише кілька років, а вони, у свою чергу, будуть отримувати менше тих, хто виходить на пенсію вже після 1 березня 2018 року, – це маскується за складними формулюваннями постанови Кабінету Міністрів України про перерахунок з 1 березня 2018 року пенсій військовослужбовцям.

«Цей документ, який зменшує максимальний розмір пенсій, наша команда має намір скасувати. А також докласти всіх зусиль щодо скасування всіх законодавчих обмежень і незаконних актів уряду, що погіршують матеріальне забезпечення пенсіонерів-військовослужбовців та пенсіонерів-правоохоронців», – запевнив Анатолій Могильов.

3. Повернути державі монополію на застосування сили, яка була «делегована» незаконним збройним формуванням, що призвело до руйнування системи держуправління і хаосу в країні.

«Право на насилля є виключно прерогативою держави, а якщо воно передається парамілітарним угрупованням, то це може призвести до знищення одного із стовпів державної влади», – вважає глава МВС (2010-2011 рр.).

Тому до нової Ради необхідно обрати державників – заради блага і безпеки всіх жителів України.

4. Закон один для всіх, невідворотність покарання за будь-які злочинні діяння або бездіяльність, незважаючи на політичний або депутатський статус.

«Поки в Україні не буде покарання за будь-яке правопорушення будь-якою особою – лівою , правою, білою, червоною – порядку і законності в країні не буде», – заявив Анатолій Могильов.

5. Скасування закону про люстрацію, який «вимив» з правоохоронної системи професіоналів, призвів до падіння довіри населення до органів правопорядку. Партія «Незалежність» буде робити все для повернення професіоналів на державну службу і для досягнення цієї мети виступить в Раді з ініціативою скасування цього закону.