Гаряча лінія: 0 800 755 507

Анатолій Могильов: Якщо до влади не повернути професіоналів, то Україна перетвориться в кримінальну країну

17.07.2019

Перше питання, яке нам треба вирішити в країні – це відновлення миру. Тому що говорити про інвестиції, розвиток промисловості марно, поки в країні тліє військовий конфлікт. Таку думку лідер партії «Незалежність» Анатолій Могильов висловив в ефірі ток-шоу «Пульс» 16 липня на каналі «112- Україна». При цьому він підкреслив, що створена п’ять років тому партія війни, зацікавлена в пролонгації військових дій на Донбасі, тому що це дозволяє витрачати «на безпеку» величезні гроші і списувати на війну всі управлінські провали.

«До речі, партія війни на цій хвилі максимально пограбувала український народ, влаштувала тотальний геноцид», – заявив Анатолій Могильов.

Політик послався на звіт спікера Верховної Ради, коли А.Парубій звітував про реформаторські перемоги, перш за все щодо пенсійної та медичної реформи. Лідер партії «Незалежність» нагадав, що за останні п’ять років мінімальна пенсія скоротилася вдвічі, а гроші, які витягли з кишені кожного пенсіонера, переклали в кишені влади, або вивели в офшори. За словами політика, і медична реформа, яку «благословив» парламент, є геноцидом українського народу і відкритим нехтуванням 49-ї статті Конституції, яка гарантує безкоштовне медичне забезпечення всім громадянам.

«Доки в Україні не припинять знущатися над Конституцією, ігнорувати закони, доти нічого хорошого нас не чекає. Адже якщо взяти майже всі закони, ухвалені парламентом VIII скликання, то більшість з них порушує норми Конституції, як свідчать висновки науково-експертного управління Верховної Ради», – зазначив Анатолій Могильов.

Він акцентував увагу на тому, що «недореформа» поліції, за яку також голосували депутати, тепер призводить до терактів відносно телеканалів, і до руйнування правоохоронної системи.

«Ми скотимся в кримінальну країну, якщо наші виборці не зрозуміють, що треба обирати у владу людей, які професійно розуміють, як працює державна машина», – резюмував лідер партії «Незалежність».