Гаряча лінія: 0 800 755 507

Анатолій Могильов закликав об’єднатися ветеранів силових структур-щоб протистояти  правовому свавіллю

19.07.2019

Лідер партії «Незалежність» Анатолій Могильов публічно звернувся до керівництва Національної поліції з вимогою провести оперативне і всебічне розслідування загибелі ветерана МВС, майора у відставці Олександра Собченко. Колишній дільничний помер в Кропивницькому після конфлікту з дорожньою поліцією. За словами Анатолія Могильова, подія викликала великий суспільний резонанс.

«За цим фактом треба провести об’єктивне розслідування, довести результати до відома громадськості та особового складу, піддати винних найжорсткішого наказанію – яке визначать слідчі органи і суд. Бо це – правове беззаконня», – заявив політик в ефірі каналу «112-Україна».

Він також пообіцяв, що юристи партії нададуть максимальну допомогу родині ветерана МВС.

«Доведемо справу до кінця, тому, що люди в погонах своїх не кидають», – сказав Анатолій Могильов.

На його думку, вина за цей випадок лежить на тих особах, які брали на роботу і готували нових поліцейських, переконавши їх, що «вся колишня міліція – це злочинна влада і з нею треба максимально жорстко поводотися». Саме відсутність контролю за поведінкою «реформованих поліцейських» і призводить до трагедій, зазначив глава МВС періоду 2010-2011 років.

Він звернувся до всіх ветеранів силових структур, органів правопорядку із закликом гуртуватися і протистояти беззаконню, особливо щодо колишніх співробітників органів внутрішніх справ. Анатолій Могильов нагадав, що в законодавстві міра покарання для співробітника поліції набагато серйозніша, ніж для цивільних осіб.

«Необхідно поставити заслін беззаконню і показати і силовикам, і звичайним громадянам, що будь-який злочин тягне за собою покарання», – резюмував політик.