Гаряча лінія: 0 800 755 507

Анатолій Могильов закликав виборчі комісії до відкритості і чесності під час підрахунку голосів

19.07.2019

Лідер партії «Незалежність» Анатолій Могильов звернувся у прямому ефірі до представників виборчих комісій з проханням не допустити застосування адмінресурсу під час підрахунку голосів на виборах 21 липня 2019 року.

«Якщо не буде максимально прозорого підрахунку голосів на кожній дільниці, то ми в країні знову отримаємо реванш колишньої влади, і знову будуть запущені деструктивні процеси в державі», – пояснив він в ефірі телеканалу «112 – Україна».

За словами політика, представники колишньої влади зацікавлені в тому, аби не допустити приходу в парламент тих сил, які будуть реально боротися з корупцією.

«Адже якщо в Раду пройдуть професіонали, які розуміють, як відновити правоохоронну систему, як протистояти корупціонерам, то у «колишніх» з’являться обґрунтовані побоювання, що їх можуть притягнути до відповідальності за протизаконні діяння», – заявив Анатолій Могильов.

Він зазначив, що колишня влада може увімкнути адміністративний ресурс на повну потужність в день підрахунку голосів, і нагадав про суворе покарання за порушення виборчого законодавства, яке очікує фальсифікаторів.