Гаряча лінія: 0 800 755 507

Дорогі друзі, однодумці, однопартійці!

22.07.2019

Хочу подякувати всім, хто допомагав і підтримував нас на виборах 21 липня 2019 року. З вами ми зробили перший крок до реалізації великих завдань, заявлених в програмі нашої партії — досягнення миру, відновлення законності і порядку, реалізація принципів соціальної справедливості для людей в погонах. І зупинятися ми не збираємося.

Стрімко коротка кампанія і бюджет партії, що не залежить від олігархів, не дозволили нам розгорнути структуру на всю країну, яка могла б допомогти захистити голоси. В результаті за недоброю українською традицією, ймовірно, частина голосів, які нам віддали виборці, будуть вкрадені партіями з потужним фінансуванням, розгалуженими організаціями на місцях та широкою присутністю в комісіях.

Але, ми не збираємося здаватися! Ми будемо йти далі, рости, зміцнюватися і боротися за кожен голос! Дякую своїй команді, з якою ми пройшли цей короткий, але дуже насичений передвиборний шлях: черговий раз переконався, що поруч — професіонали високого рівня, вірні соратники, з якими можна йти в розвідку.

Особливо хочу подякувати громадським організаціям, які допомагали партії у всіх регіонах України: зокрема, правозахисна спілка «Закон і Честь», яка більше 10 років відстоює права силовиків, Сумська громадська організація «Асоціація ветеранів МВС України», Асоціація ветеранів МВС Івано-Франківської області, «Асоціація чорнобильців» Івано-Франківщини та інші.

Передвиборчі поїздки по регіонах, зустрічі з громадськими та ветеранськими організаціями, розмови з простими жителями в містах та селищах від Слов’янська до Харкова, від Полтави до Ужгорода переконали мене, що партія «Незалежність» — на правильному шляху. Українці хочуть жити в безпечній країні, якою керують професіонали, а не «відреформовані» дилетанти. Народ втомився від хаосу і беззаконня: це відверто говорили нам на кожній зустрічі. Втомився від корумпованих чиновників, безкарних силовиків, безправ’я. Значить, ми робимо потрібну справу і кидати її не збираємося.

Ми підемо далі — разом з вами. Упевнений партія «Незалежність» буде представлена і в місцевих органах влади, і у Верховній Раді, оскільки наші ідеї і принципи близькі людям і потрібні Україні.

Лідер партії «Незалежність» Анатолій Могильов