Гаряча лінія: 0 800 755 507

Партія «Незалежність» хоче об’єднати громадські структури, заради соцзахисту громодян

11.07.2019

10 липня в Івано-Франківську відбулася зустріч активу партії «Незалежність» з виборцями, з представниками громадських організацій міста та області. Про програму політсили та її основні цілі розповів генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, другий номер списку «Незалежності» Василь Фаринник. Він підкреслив, що команда Анатолія Могильова бачить одним із важливих завдань відновлення довіри до правоохоронців, оскільки після «реформи» люди дуже критично ставляться до нової поліції. Василь Фаринник підкреслив, що партія не залежить від фінансування олігархів.

«Можна сказати, що «Незалежність» – це партія силовиків, в списку багато представників правоохоронної системи. Тому що ми відстоюємо інтереси ветеранів, військових пенсіонерів, держслужбовців, які несправедливо потрапили під люстрацію, під урізання соціальних виплат і пенсій », – сказав генерал-лейтенант МВС.

Він особливо відзначив, що «Незалежність» підтримують керівники багатьох громадських організацій по всій Україні, зокрема, Асоціація ветеранів Івано-Франківської області, а також Асоціація чорнобильців Івано-Франківщини. Василь Фаринник подякував їм за спільну роботу і зазначив, що напрацьовані на місцях ініціативи допомагають формувати порядок денний партії на загальнонаціональному рівні. Представник першої партійної п’ятірки сказав, що керівництво політсили хоче об’єднати на темах захисту пенсіонерів, скасування люстрації, припинення військового конфлікту всі громадські структури України – щоб спільно вирішувати проблеми, які хвилюють її громадян.

«На жаль, всі пенсіонери-силовики які віддали здоров’я і роки життя службі, зараз нікому не потрібні, а Кабмін «перекроює» закони так, щоб погіршити матеріальне забезпечення пенсіонерів. А коли люди вимагають відповіді, причина одна – війна, Путін. І цим прикривають будь яке беззаконня і хаос », – зазначив кандидат в депутати під час зустрічі.

Він наголосив, що ніхто не розслідує вбивство поліцейських в Броварах, також затягується навмисно справа про вбивство співробітників «Беркута» під час відомих подій 2014 року, і акцентував увагу, що будь-які спроби надати юридичну та іншу допомогу сім’ям постраждалих, наштовхуються на сильний опір. Як і спроби скасувати закон про люстрацію, через якого з правоохоронних органів було вичищено тисячі професіоналів в погонах. Також, за словами Василя Фаринника, в ЄСПЛ вже знаходиться більше сотні заяв, що стосуються незаконної люстрації. При цьому кандидат у депутати запевнив, що партія «Незалежність» не відступить від лінії підтримки і захисту людей у погонах.